Diskusné fórum

Hosť  

Vitaj Hosť, prispievanie vyžaduje registráciu.

Stránky: [1]
Téma: Momentálna situácia v NB futbale
Junior29
Člen
Príspevky: 8
Momentálna situácia v NB futbale
on: October 2, 2011, 15:24

Takto zle Nová Baňa ešte v živote futbal nehrala. Otrasný vstup do sezóny. Máme najhoršie mužstvo v lige. Preto nech sa vedenie vyjadrí k tejto situácii a nech ju rieši. Tý hráči čo hrajú, za to nemôžu, ale vedenie. Ak vedenie túto situáciu nemieni riešiť, tak nech radšej odstúpi. každý nech vyjadrí svoj názor k tomu…


peterkorbel
Člen
Príspevky: 3
Re: Momentálna situácia v NB futbale
on: November 5, 2011, 17:51

Futbal v Novej Bani robíme s jasným cieľom – vytvoriť podmienky pre rozvoj športu detí a mládeže a mládežou je aj mužstvo dospelých , s trým , že je to hlavne pre náš región a Mesto Nová Baňa . Vývoj situácie je jednoznačný a výsledky nám ukazujú, že je potrebné zhodnotiť pre jednotlivé kategórie vhodnosť úrovne súťaží , ako aj svoje možnosti financovania . Keď si pozorne pozriete našu web stránku a jej obsah zistíte , na uvedenom sa pracuje systematicky a sme si vedomí skutočnosti , že v minulom období sa urobili chyby , ktoré treba odstrániť, pretože :

Je mi úplne jasné, že novobanský fanúšik , ako každý, chce vidieť svoje mužstvo vyhrávať a strieľať na domácom štadione góly , čo znamená , že nie je pre neho dôležité , či hrá zápas Nová Baňa s prvoligovým VIONom Zlaté Moravce alebo sso súperom z nižších súťaží.

Zároveň podotýkam, že je veľa kritikov a odborníkov na futbal,aj neprajníkov .

Ale keď už roky oslovujeme niekoho, aby prišiel medzi nás a pomohol pri zabezpečovaní činností,

napr. vedúcich mužstiev žiakov a pod. – každý má povinnosti a je zaneprázdnený .

Keby ste videli ako chodia žiacke, dorastenecké zápasy rodičia z iných klubov na náš štadion , kde našim deťom a chlapcom po tejto stránke štadion "zíva" prázdnotou . Rodičia a priaznivci – kde ste ?

Kritizovať je veľmi ľahké, ale pomôcť v zabezpečovaní činností v pomeroch Novej Bane len " výsadou skalných?"


Junior29
Člen
Príspevky: 8
Re: Momentálna situácia v NB futbale
on: November 10, 2011, 08:29

Tak ako je potom možné, že bývalé vedenie klubu dokázalo získať financie na kvalitných hráčov a aj financie pre mládež. Ak chce klub budovať na vlastných odchovancoch a zostúpiť do nižšej súťaže, tak potom nemá význam dohrávať súťaž.


peterkorbel
Člen
Príspevky: 3
Re: Momentálna situácia v NB futbale
on: November 15, 2011, 04:09

Pokiaľ budem vedieť, kto je za "junior29" , môžem seriózne odpovedať. / Ja sa riadne podpisujem ./ Ale aj tak v krátkosti ku otázkam : Financovanie mládeže je každoročne zabezpečené, čo tým myslel autor – neviem ……

Pokiaľ sa týka otázky :

"bývalé vedenie" , pokiaľ si to niekto nevšimol, je stabilné od roku 2004 , nikto sa nemenil , len sa zabezpečila náhrada za -vzdanie sa výkonu funkcie bývalého predsedu .

Záverom : – stále sa len postupovalo a nikto nikde nevypadáva zo súťaže. Budeme vždy hrať to, na čo máme vytvorené podmienky , ale nie za každú cenu nakupovania a vysokých nákladov na cudzích-drahých hráčov.

To znamená využiť svojich vychovaných hráčov a hráčov v našom a blízkom regione . Futbal je pre všetkých – to je myslené pre rozvoj športu a nie pre zárobky niekoho – / najmä keď desiatky hráčov ročne zabezpečujeme a u nás v klube vychovávame / . A pre dnešok : – je zrejme normálne , že odchádzajú hráči do škôl, za školami , ale hlavne za prácou , čo je stála- trvalá skutočnosť tejto doby pre náš klub .


Stránky: [1]
WP Forum Server VastHTML | LucidCrew
Verzia: 1.6.7; Stránka sa načítala za: 0.103 sekúnd.